آنهایی که دستگاه پخش خانگی VCD آشنایی دارند - بهتر می توانند پرسشم را پاسخ دهند

+4 رای

سلام دوستان - خسته نباشید
همانطور که خیلی هایتان می دانید - برای رایت یک فیلم بر روی CD و پخش آن روی دستگاه های خانگیه VCD - باید با نرم افزاری مثل Nero فیلم را به روش Vcd روی CD رایت کرد . یعنی با انتخاب گزینه ی Create a video CD سیدی مان را به VCD تبدیل کنیم . حالا پرسشی که برای من به وجود آمده این است : اگر ما با یک نرم افزار کانورتر - فیلممان را به فرمت VCD تبدیل کنیم و بعد آن را با یک نرم افزار رایت ساده - روی CD رایت کنیم - آیا اگر آن CD را در دستگاه VCD بگذاریم - آن دستگاه قابلیت پخش فیلم را دارد یا خیر؟
توجه داشته باشید که ما CD فیلممان را با نرم افزار Nero یا امثال آن به vcd player تبدیل نکردیم - و فقط فیلم را فرمتش را Vcd کردیم و بعد با یک نرم افزار رایت ساده او را روی CD رایت کردیم
و باز توجه داشته باشید که منظورم از دستگاه های پخش خانگی - دستگاه های VCD قدیمی ها (قبل از دستگاه DVD ها ) منظورم هست
امیدوارم کلا منظور پرسشم را فهمیده باشید - با درود بر همه شما

پرسیده شد 8 دی 1393 در موارد دیگر توسط احمد (1,160 امتیاز)

1 پاسخ

+1 رای
 
بهترین پاسخ

به نظر من ما چرا لقمه رو دور سرمون بچرخونیم بعد بخوریم
بهتر نیست وقتی نرم افزار به این خوبی برای تغییر فرمت وجود داره چرا دنبال ابداء راهی به این مشکلی هستیم
مثال:
ما یک بزراگراه داریم که برای رسیدن به مقصد میتونیم از اون استفاده کنیم حالا بجایی که از بزرگراه استفاده کنیم می خواهیم با ماشین از توی شانه خاکی برسیم به مقصد.
بنظره شما این منطقی است!!!

پاسخ داده شد 14 دی 1393 توسط مسعود غفوریان (3,520 امتیاز)
انتخاب شده 15 دی 1393 توسط احمد

والا به خدا ... حالا چه کاریه بخوایم نیشکونک بزنیم به خودمون - یه دفعه هم از جاده خاکی سقوط میکنیم تو چاله چوله ای - دست اندازی - هم خسارت به ماشین بیمه نکردمون میزنیم هم به خود بیمه شدمون - ولی من می خواستم بدونم این راه شدنی هست یا نه واسه اینکه اگر شدنی باشه - 2 تا حسن داره - یکی می تونی کیفیت vcd رو بسته به میل خودت ویرایش کنی و رایت کنی - دوم: می تونی فایل های غیر تصویری رو هم همراه آن vcd در سی دی ضمیمه کنی ... به هر حال پرسیدن بهتر از ندونستنه - خیلی خیلی خیلی لطف کردی از اینکه جوابم رو دادی - ممنونم داداش :)

پرسشهای مرتبط

+5 رای
5 پاسخ
381 بازدید
–2 رای
1 پاسخ
25 بازدید
0 رای
5 پاسخ
129 بازدید
+5 رای
1 پاسخ
80 بازدید
+2 رای
0 پاسخ
34 بازدید
...