چه انتظاری از سایت علمی دنوج دارید؟

+4 رای

درود بر شما

بیش از چهار سال از زمان راه اندازی دنوج می گذرد، در این چند سال ما در دنوج پذیرای علم دوستانی بودیم که به دنوج اعتماد کردند و آن را به عنوان ابزاری برای ترویج علم انتخاب نمودند.

در این مدت تقریبا تغییر خاصی در امکانات و روند کاری دنوج ایجاد نشد و با یک روال ثابت کار سایت پیش گرفته شد، گه گاهی هم در جهت رفع ایرادات و بهبود سیستم تغییرات کوچکی در سیستم ایجاد می شد که آنقدر محسوس نبودند. اما وقت آن رسیده که دنوج تغییر کند.

برنامه کلی ما در این مسیر تجمیع بخش پرسش پاسخ و مطالب علمی دنوج در یک مکان واحد می باشد. اما در جزئیات هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است. حال ما از شما می خواهیم تا انتظاراتی که از دنوج به عنوان یک سایت علمی دارید را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم از آنها در این مسیر استفاده نماییم.

پرسیده شد 2 ماه پیش در سایت دنوج توسط سعید (32,100 امتیاز)

2 پاسخ

+2 رای

سلام و عرض درود بسیار به خدمت تمامی دست اندرکاران و اعضای این سایت منحصر به فرد این سایت پتانسیل گسترش و ارتقا بیش از این را دارد و میتواند رقیب ایرانی خوبی برای سایتهای مشابه خارجی شود لازم میدانم پس از تشکر و قدردانی پیشنهاداتی را ارائه دهم1- با توجه به گسترش روز افزون سایتهای اجتماعی بخصوص تلگرام در ایران این سایت کانل تلگرام ندارد اگر در کانال های اجتماعی فعالیت بیشتری داشته باشد افراد علاقه مند بسیاری را پیدا میکنید سایت شما بسان کشتی بسیار مجللی و پیشرفته ای است که تنها در کنار ساحل لنگر انداخته 2- از اخبار علمی خبری نیست چرا این سایتی که اینقدر اعضای دقیق و علاقه مندی دارد نباید قسمتی را برای اخبار و تحولات دانش و تکنولوژی داشته باشد این مساله باعث ارتباط مستقیم کاربران با دانش روز و مطرح شدن سوالات جدید و چالش برانگیزتر میباشد3-کمی سرد هستیم!!! در سایتهای دیگر دیدم بصورت هفت ای موضوعی را انتخاب و در مورد آن بحث و تبادل نظر میشود پیشنهاد میکنم سربرگی را به عنوان بحث و گفتمان علمی اختصاص دهید. آرزوی موفقیت روزافزون در جهان علم و زندگی را برای تمام اعضای عزیز و دانش دوست ای سایت را دارم.

پاسخ داده شد 2 ماه پیش توسط آران (2,740 امتیاز)
0 رای

بازدیدش کمه.کم سوال میپرسن.کم جواب میدن.بیشتر جوابا اشتباس اما به عنوان بهترین پاسخ انتخاب شده.مشکل که زیاد داره.مدیر هم که اصلا نمیاد...چی بگیم دیگه؟

پاسخ داده شد 2 ماه پیش توسط badboy (10,410 امتیاز)

پرسشهای مرتبط

+16 رای
4 پاسخ
109 بازدید
+4 رای
5 پاسخ
222 بازدید
–1 رای
1 پاسخ
90 بازدید
+2 رای
2 پاسخ
35 بازدید
پرسیده شد 18 فروردین 1394 در سایت دنوج توسط آناهیتا (1,660 امتیاز)
+6 رای
1 پاسخ
57 بازدید
...