به سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج خوش آمدید. با ثبت نام در سامانه و طرح پرسش جدید یا پاسخ به سوالات بی پاسخ کار را شروع کنید
سوالات علمی خود را می توانید در نسخه جدید دنوج مطرح نمایید. http://dnoj.ir/questions/
سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج پاسخ پرسش های علمی شما را می داند. شما در این سامانه سوالات علمی خود را در موضوعات مختلف علمی می پرسید, سپس کاربرانی که جواب سوال شما را می دانند در کوتاهترین زمان ممکن به سوال شما جواب می دهند. اینگونه هم شما که سوالی در ذهنتان شکل گرفته است به پاسخ سوال خود می رسید و هم دوستانتان که پاسخ سوالات شما را می دانند دانش خود را محک می زنند و با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند.
سوالات,انتقدات و پیشنهادات خود درباره سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج را در این دسته مطرح کنید.

جوابی که شما دادید مربوط به سوال بنده نبود

0 رای

حرف شما کاملا درست است اما در اسپیکر های معلق بحث دما وجود ندارد و همچنین بحث ابر رسانا اصلا وجود ندارد بلکه با استفاده از نیروی مغناطیسی این کار را انجام میدهند و اینکه چطور می شود این کار را با نیروی الکترو مغناطیسی این کار را انجام می دهند نمی دانم و سوال بنده روش ان است ؟

پرسیده شد 23 Jul 2017 در تکنولوژی توسط alireza1375eb (40 امتیاز)

1 پاسخ

0 رای

دوست بسیار محترم معذرت خواهی مرا بپذیرید. قابلیت معلق بودن در هوا از طریق استفاده از آهن‌رباهای قدرتمند داخل هر دو قسمت فراهم شده است که مدام یکدیگر را دفع میکنند اما برایند تقابل میدانها طوری محاسبه شده است که بتوانند در حالت بالنس قرار گیرند صدا هم از طریق بلوتوث انتقال داده میشود البته کیفیت خیلی مطلوبی ندارد امیدوارم توانسته باشم جواب پرسش شما را داده باشم.

پاسخ داده شد 27 Jul 2017 توسط آران (6,020 امتیاز)
...