به سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج خوش آمدید. با ثبت نام در سامانه و طرح پرسش جدید یا پاسخ به سوالات بی پاسخ کار را شروع کنید
سوالات علمی خود را می توانید در نسخه جدید دنوج مطرح نمایید. http://dnoj.ir/questions/

کاربر : زینب برهانی

وضعیت کلی زینب برهانی

امتیاز: 220 امتیاز (رتبه بندی #125)
پرسشها: 2
پاسخها: 3
نظرات: 0
رای در: 1 پرسش, 1 پاسخ
پایان یافته: 2 رای مثبت, 0 رای منفی
دریافتی: 2 رای مثبت, 0 رای منفی
زمان عضویت: 4 سال (since 15 Feb 2016)
نوع: کاربر عضو
نام و نام خانوادگی:
محل زندگی:
مقطع تحصیلی: دوم دبیرستان
رشته: تجربی
محل تحصیل: قم_ فرزانگان 2
علاقمندی ها:
تارنما (سایت / وبلاگ):
درباره شما:

دیوار نوشته های زینب برهانی

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید روی این دیوار بنویسید.
سلام ..خب در واقع رشته ی تجربی تفاوت خیلی فاحشی با رشته ریاضی نداره...هر کدوم از درس ها سنگینی خاص خودشون را دارن ...در هر دو رشته در سال دوم مباحث ریاضی شبیه همن..که البته در رشته ی تجربی علاوه بر ریاضی درس زیست هم هست که به نسبت درس سنگینیه..سخت نیست ولی نیاز به صرف زمان زیاد داره...باید فهمیده بشه...که البته با توجه به این که گفتید به درس زیست علاقه دارید به احتمال زیاد میتونید باهاش به راحتی کنار بیاد..ولی این طرز فکر که وقتی وارد رشته تجربی میشی باید ریاضی رو بیخیال شی اصلن درست نیست...توی سال سوم به رشته ی ریاضی مباحث زیادتری مثل حسابان و دیفرانسیل و جبر و این جور چیزها اضافه میشه که رشته ریاضی رو سنگین تر میکنه..البته با توجه به شنیده هام گفته شده که سال دوم تجربی از سال سومش اسون تر و ریاضی بالعکس..بقیه درس ها هم که به نسبت مشابهن ...البته اطلاعات من خیلی کامل نیست ..شما حتما با یه مشاور صحبت کنید..امیدوارم تا حدی تونسته باشم کمکتون کنم!
19 Feb 2016 توسط زینب برهانی
سلام ... من باید امسال انتخاب رشته کنم ... میخوام رشته تجربی رو برای ادامه تحصیل انتخاب کنم ... میخواستم در مورد دشواری و نحوه دروس تجربی یه توضیح کوچولویی برام بدید ... چون به رشته زیست علاقه دارم میخوام رشته تجربی رو انتخاب کنم ... ممنون از اینکه وقتتون رو در اختیار من میزارید ... با تشکر !!!
15 Feb 2016 توسط mobin79
...