به سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج خوش آمدید. با ثبت نام در سامانه و طرح پرسش جدید یا پاسخ به سوالات بی پاسخ کار را شروع کنید
سوالات علمی خود را می توانید در نسخه جدید دنوج مطرح نمایید. http://dnoj.ir/questions/
سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج پاسخ پرسش های علمی شما را می داند. شما در این سامانه سوالات علمی خود را در موضوعات مختلف علمی می پرسید, سپس کاربرانی که جواب سوال شما را می دانند در کوتاهترین زمان ممکن به سوال شما جواب می دهند. اینگونه هم شما که سوالی در ذهنتان شکل گرفته است به پاسخ سوال خود می رسید و هم دوستانتان که پاسخ سوالات شما را می دانند دانش خود را محک می زنند و با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند.
سوالات,انتقدات و پیشنهادات خود درباره سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج را در این دسته مطرح کنید.

حرارت آبگرمکن و دکمه تنظیم حرارات

+4 رای

مدل آب گرمکن آبسال از نوع مخزنی
منظورم این است که وقتی آب گرمکن روشن است یک دکمه دارد که از عدد 1 تا 5 درجه بندی شده است. یکی از دوستان می گوید وقتی آن دکمه بر روی عدد 5 قرار گیرد آبکرمکن زودتر آب را گرم می کند ولی من معتقد هستم آن دکمه بیشر برای این است که بتوان درجه حرارت را تنظیم کرد بعنوان مثال اگر آن دکمه بر روی درجه 3 باشد آبگرمکن بر روی درجه 60 درجه حرارت خاموش می شود و اگر بر روی شماره 5 باشد بر درجه حراررات 90 خاموش می شود.
خاستم نظر دوستان را بدانم

پرسش مرتبط با پاسخ: شعله آبگرمکن
پرسیده شد 10 May 2013 در اندازگیری توسط bashir1385 (220 امتیاز)

1 پاسخ

0 رای

اگر آبگرمکن شما برقی است بله نظر شما درست است. در پشت آن دکمه یک ترموستات قرار دارد که هر درجه از 1 تا 5 معادل یک درجه حرارت است. وقتی که دمای آب موجود در آبگرمکن به آن درجه مشخص رسید ترموستات عمل می کند و آبگرمکن را خاموش خواهد کرد.

پاسخ داده شد 10 May 2013 توسط سعید (32,140 امتیاز)
...