به سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج خوش آمدید. با ثبت نام در سامانه و طرح پرسش جدید یا پاسخ به سوالات بی پاسخ کار را شروع کنید
سوالات علمی خود را می توانید در نسخه جدید دنوج مطرح نمایید. http://dnoj.ir/questions/
سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج پاسخ پرسش های علمی شما را می داند. شما در این سامانه سوالات علمی خود را در موضوعات مختلف علمی می پرسید, سپس کاربرانی که جواب سوال شما را می دانند در کوتاهترین زمان ممکن به سوال شما جواب می دهند. اینگونه هم شما که سوالی در ذهنتان شکل گرفته است به پاسخ سوال خود می رسید و هم دوستانتان که پاسخ سوالات شما را می دانند دانش خود را محک می زنند و با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند.
سوالات,انتقدات و پیشنهادات خود درباره سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج را در این دسته مطرح کنید.

نظریه تکامل داروین

+2 رای

سلام

سوال من اینه که آیا از لحاظ تئوری و علمی نظریه تکامل داروین رد شده یا اینکه رد نشده؟

پرسیده شد 5 Jul 2015 در معماهای علمی توسط ناشناس

1 پاسخ

0 رای

درهاله اي از ابهام است چرا كه از طرفي موجوداتي هستند كه فسيلهاي زنده نام دارند به معنايي كه طي ميليونها سال تغيير شكل وتكامل نداشته اند واز طرفي موجوي مثل انسان طي 3 ميليون سال دچار تغيير وتكامل شگرفي شده است واين عامل را سنگواره هاي انسانهاي پيشين نشان ميدهد كه علاوه بر شيوهي بدويت، تغيير شكل جمجمه واستخوان بندي داده و انسان مدرن شده است واينجاست كه يك سلول بيگانه بعنوان حلقه ي گمشده اي است تا تشكيل وبوجود آمدن انسان از تركيب هسته ي سلولي ميمون وسيتوپلاسم فضايي هاي بيگانه را مطرح مي كندواين مختص تولد انسان نيست بلكه شامل تشكيل وتنوع همه ي گونه هاي گياهان ودايناسورها نيز مي باشند.

پاسخ داده شد 2 Jan 2016 توسط علي مهتاك (540 امتیاز)

پرسشهای مرتبط

...