به سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج خوش آمدید. با ثبت نام در سامانه و طرح پرسش جدید یا پاسخ به سوالات بی پاسخ کار را شروع کنید
سوالات علمی خود را می توانید در نسخه جدید دنوج مطرح نمایید. http://dnoj.ir/questions/
سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج پاسخ پرسش های علمی شما را می داند. شما در این سامانه سوالات علمی خود را در موضوعات مختلف علمی می پرسید, سپس کاربرانی که جواب سوال شما را می دانند در کوتاهترین زمان ممکن به سوال شما جواب می دهند. اینگونه هم شما که سوالی در ذهنتان شکل گرفته است به پاسخ سوال خود می رسید و هم دوستانتان که پاسخ سوالات شما را می دانند دانش خود را محک می زنند و با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند.
سوالات,انتقدات و پیشنهادات خود درباره سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج را در این دسته مطرح کنید.

سلام دوربین کانن من، فوکوس نمی کند، مشکلش چیست؟

+1 رای

سلام من یه دوربین کانن eos 40 d دارم...مدتی که فوکوس نمیکنه..میخواستم ببینم که مشکلش چیه؟درست میشه یا باید بفروشمش؟ممنون

پرسیده شد 3 Aug 2013 در موارد دیگر توسط مهدیه (110 امتیاز)

میشه بفرمایید که آیا روی همه مود ها همین حالت وجود داره مثلا وقتی روی مود auto دوربین را قرار می دهید باز هم مشکل پا برجاست؟ (یکم بیشتر توضیح بدید که از کی و چجوری این مشکل بوجود آمده )

1 پاسخ

+3 رای

بهتر بود بیشتر توضیح میدادی.
اول لنز رو روی حالتmanual یا همونMقرار بده،به طور دستی فوکوس کن.اگه تو اون حالت فوکوس کرد،لنز رو روی حالت A یا همون اتوماتیک قرار بده، تنظیمات دوربین رو reset کن و سوژه ای رو با کنتراست بالا انتخاب کن و دوباره امتحان کن. اگه نشد به نمایندگی Canon مراجعه کن.
البته اگر فروختیش و خواستی یه دوربین دیگه بخری پیشنهاد میکنم یه Compact بخری.

پاسخ داده شد 11 Dec 2013 توسط آریان (28,220 امتیاز)
ببخشید compact که تو پاسخ نوشتید چی هست؟

پرسشهای مرتبط

+1 رای
1 پاسخ 46 بازدید
پرسیده شد 21 Aug 2016 در موارد دیگر توسط ناشناس
...