به سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج خوش آمدید. با ثبت نام در سامانه و طرح پرسش جدید یا پاسخ به سوالات بی پاسخ کار را شروع کنید
سوالات علمی خود را می توانید در نسخه جدید دنوج مطرح نمایید. http://dnoj.ir/questions/
سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج پاسخ پرسش های علمی شما را می داند. شما در این سامانه سوالات علمی خود را در موضوعات مختلف علمی می پرسید, سپس کاربرانی که جواب سوال شما را می دانند در کوتاهترین زمان ممکن به سوال شما جواب می دهند. اینگونه هم شما که سوالی در ذهنتان شکل گرفته است به پاسخ سوال خود می رسید و هم دوستانتان که پاسخ سوالات شما را می دانند دانش خود را محک می زنند و با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند.
سوالات,انتقدات و پیشنهادات خود درباره سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج را در این دسته مطرح کنید.

آیا تا به حال کسی یک میلیون یا صد هزار گوسفند دیده است و اگر آری کجا ؟

+1 رای

اگر ما مقدار گوشتی که مصرف میکنیم با مقدار گوشتی که یا گوسفندان که در قصابی ها هستند حساب کنیم به عدد هنگفتی میرسیم که از نظر من خیلی عجیب است در رابطه با مرغ و گاو هم همینطور هست ولی ما گوسفند را حساب میکنیم پس اینهمه گوسفند کجایند اصلا کسی تا به حال
یک میلیون یا صد هزار گوسفند دیده اگر دیده کجا؟ توجه داشته باشید طبق محاسبه من ما باید در ایران بین پنج تا هفت میلیون گوسفند فقط بکشیم در ماه.

پرسیده شد 13 May 2016 در موارد دیگر توسط houman (250 امتیاز)

2 پاسخ

0 رای

گوشت هاي موجود در قصابي فقط مربوط به گوسفند نيست . در ضمن واردات گوشت نيز وجود دارد . همچنين توليد گوسفند يك چرخه توليد و مصرف است ولي جالبه بدوني تعداد گوسفندا بيش تر از يك ميلون راس است. به عنوان مثال تعداد لاشه قابل مصرف گوسفند ذبح شده در سال 92 7450 هزار لاشهبه وزن 138 هزار تن بوده است.

پاسخ داده شد 23 May 2016 توسط مهندس پورنگ (26,950 امتیاز)
0 رای

سلام.
اگر در آمارهای مربوط به اداره منابع طبیعی جستجو بکنید می بینید که ما اکنون در کشور ایران حدود 110 میلیون دام داریم.یعنی در ازای هر ایرانی حدود 1.3 راس دام(شتر،گاو،گوسفند).به عبارت دیگه در کشوری زندگی می کنیم که تعداد حیوان ها از انسان ها بیشتره....!

پاسخ داده شد 2 Oct 2016 توسط ِD.amir (3,650 امتیاز)

پرسشهای مرتبط

...