به سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج خوش آمدید. با ثبت نام در سامانه و طرح پرسش جدید یا پاسخ به سوالات بی پاسخ کار را شروع کنید
سوالات علمی خود را می توانید در نسخه جدید دنوج مطرح نمایید. http://dnoj.ir/questions/
سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج پاسخ پرسش های علمی شما را می داند. شما در این سامانه سوالات علمی خود را در موضوعات مختلف علمی می پرسید, سپس کاربرانی که جواب سوال شما را می دانند در کوتاهترین زمان ممکن به سوال شما جواب می دهند. اینگونه هم شما که سوالی در ذهنتان شکل گرفته است به پاسخ سوال خود می رسید و هم دوستانتان که پاسخ سوالات شما را می دانند دانش خود را محک می زنند و با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند.
سوالات,انتقدات و پیشنهادات خود درباره سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج را در این دسته مطرح کنید.

من یه پیشنهاد داشتم برای این سایت

+8 رای

با سلام به شما مدیر سایت دنوج

من یه پیشنهاد خوب برای بالا بردن تعداد رجوع کنندگان به سایت شما دارم
آیا شما تا به حال به سایت http://jomlak.com/ مراجعه کردید.
این سایت با وجود سادگی که داره به دلیل داشتن یک برنامه برای گوشی های اندروید(البته برنامه اش به خاطر سبک و سریع بودن) تونسته جای خیلی خوبی بین افرادی که باگوشی تو انترنت میچرخن باز کنه
اگه شما بتونید یک برنامه اندروید خیلی ساده برای این سایت بسازید خیلی تو عمل تبلیغ و بزرگ شدنش کمک میکنه و میتونید این برنامه تو کندو و یا بازار که برنامه هایی اندرویدی هستند به صورت رایگان به نمایش بذارید.

امید وارم این متن بتونه به شما کمک کنه.

پرسیده شد 4 Oct 2013 در سایت دنوج توسط sajjadshn (2,050 امتیاز)

1 پاسخ

+2 رای
 
بهترین پاسخ

پیشنهاد خوبی هست. اما فعلا به دلیل اینکه ساخت یک اپ برای اندروید یا هر نوع سیستم عامل دیگری نیاز به صرف هزینه نسبتا بالایی است نمی توانیم این کار را انجام دهیم. اما تا مدتی دیگر قالب سایت برای موبایل و دیگر گچت ها بهینه می شود به طوری که به راحتی می توانید از طریق مرورگر گجت خود, وارد سامانه شوید و به فعالیت های علمی بپردازید.
اما تلاش می کنیم تا در آینده بتوانیم اپ مربوط به سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج را در اختیار کاربران دنوج قرار دهیم.

پاسخ داده شد 5 Oct 2013 توسط سعید (32,140 امتیاز)
انتخاب شده 5 Oct 2013 توسط sajjadshn

پرسشهای مرتبط

...