به سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج خوش آمدید. با ثبت نام در سامانه و طرح پرسش جدید یا پاسخ به سوالات بی پاسخ کار را شروع کنید
سوالات علمی خود را می توانید در نسخه جدید دنوج مطرح نمایید. http://dnoj.ir/questions/
سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج پاسخ پرسش های علمی شما را می داند. شما در این سامانه سوالات علمی خود را در موضوعات مختلف علمی می پرسید, سپس کاربرانی که جواب سوال شما را می دانند در کوتاهترین زمان ممکن به سوال شما جواب می دهند. اینگونه هم شما که سوالی در ذهنتان شکل گرفته است به پاسخ سوال خود می رسید و هم دوستانتان که پاسخ سوالات شما را می دانند دانش خود را محک می زنند و با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند.
سوالات,انتقدات و پیشنهادات خود درباره سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج را در این دسته مطرح کنید.

هویت اصلی انسان چیست؟

+5 رای

قلب مهمترین عضو بدن است. مغز هم تمام اعضا را به تنهایی اداره میکند و روح را هم خدا به بدن انسان انتقال داده است. انسان چیست؟ الان این حرف ها را مغز من میزند . من چه هستم ؟

پرسیده شد 15 Mar 2014 در معماهای علمی توسط ناشناس

2 پاسخ

+3 رای

هویت انسان چیزیه که خیلی از انسانها سالها بهش فکر میکنن و هرکسی نظری داده حالا کدوم درسته خدا میدونه , به نظر من راه زیادی مونده تا خود انسان خوب شناخته بشه , به قول خودتون این حرف هارو مغز شما میزنه یا روح شما, اگه مغز میگه پس روح چی کارست! روح فقط مال انسانه یا حیوانات و حتی حشرات هم روح دارن؟ اگه اونا ندارن پس چطور زنده هستن! میبینید که سوال زیاده.

پاسخ داده شد 16 Mar 2014 توسط zinter (8,600 امتیاز)
+1 رای

انسان فقط یه مشت استخونه اگه روح نباشه انسان هیچی نیست تقریبا مثل یه سنگ

پاسخ داده شد 13 Apr 2014 توسط آرا6 (1,530 امتیاز)

پرسشهای مرتبط

...