به سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج خوش آمدید. با ثبت نام در سامانه و طرح پرسش جدید یا پاسخ به سوالات بی پاسخ کار را شروع کنید
سوالات علمی خود را می توانید در نسخه جدید دنوج مطرح نمایید. http://dnoj.ir/questions/
سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج پاسخ پرسش های علمی شما را می داند. شما در این سامانه سوالات علمی خود را در موضوعات مختلف علمی می پرسید, سپس کاربرانی که جواب سوال شما را می دانند در کوتاهترین زمان ممکن به سوال شما جواب می دهند. اینگونه هم شما که سوالی در ذهنتان شکل گرفته است به پاسخ سوال خود می رسید و هم دوستانتان که پاسخ سوالات شما را می دانند دانش خود را محک می زنند و با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند.
سوالات,انتقدات و پیشنهادات خود درباره سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج را در این دسته مطرح کنید.

در اعماق دریا که نور خورشید به آن نمیرسد جانوران چطور می بینند؟

+4 رای

نور خورشید به اعماق اقیانوس نمیرسد ،در این صورت در اعماق دریا که نور خورشید به آن نمیرسد جانوران چطور بدون نور می بینند؟

پرسیده شد 20 Jun 2014 در بوم شناسی(اکولوژی) توسط فروغ

2 پاسخ

+1 رای

معمولا جانورایی تو اون عمق از سطح دریا زندگی میکنن که نیاز زیادی به نور ندارن, مستندشو داشتم اگه پیداش کردم لینک دانلودشو میذارم برات

پاسخ داده شد 21 Jul 2014 توسط آناهیتا (1,660 امتیاز)
0 رای

درست یادم نمیاد اما فکر کنم فقط سخت پوستان میتونن در اعماق دریا زندگی کنند که فکر کنم به جز آب و مشتقاتی که توی همون آب هست برای زندگی به چیز دیگه ای نیاز ندارن - بنظر خودتون در اعماق آب که فشار آب زیاده بجز سخت پوستان چیز دیگه ای میتونه زندگی کنه؟؟؟؟البته اگر نظر شما این نباشه که ملکول ها و سلول ها و تک سلولی ها جز جاندارانند!!!
باتشکر - ا.کیا

پاسخ داده شد 13 Mar 2016 توسط امین کیا (1,990 امتیاز)

پرسشهای مرتبط

...