به سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج خوش آمدید. با ثبت نام در سامانه و طرح پرسش جدید یا پاسخ به سوالات بی پاسخ کار را شروع کنید
سوالات علمی خود را می توانید در نسخه جدید دنوج مطرح نمایید. http://dnoj.ir/questions/
سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج پاسخ پرسش های علمی شما را می داند. شما در این سامانه سوالات علمی خود را در موضوعات مختلف علمی می پرسید, سپس کاربرانی که جواب سوال شما را می دانند در کوتاهترین زمان ممکن به سوال شما جواب می دهند. اینگونه هم شما که سوالی در ذهنتان شکل گرفته است به پاسخ سوال خود می رسید و هم دوستانتان که پاسخ سوالات شما را می دانند دانش خود را محک می زنند و با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند.
سوالات,انتقدات و پیشنهادات خود درباره سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج را در این دسته مطرح کنید.

چرا به وردپرس میگن وبلاگ؟

+6 رای

سلام دوستان.
یه سوالی برام پیش اومده، چرا کسی که از مدیریت محتوا وردپرس استفاده میکنه میگه وبلاگ؟ مگه وردپرس سایت نیست؟ یعنی اگر جوملا استفاده کنیم اون وقت به اونه که میگن سایت؟؟

پرسیده شد 25 Aug 2013 در اینترنت توسط ahmadreza (80 امتیاز)
نمایش دوباره 25 Aug 2013 توسط ahmadreza

2 پاسخ

+3 رای

یه همچین چیزی خیلی اشتباه ! آره وردپرس سیستم وبلاگ دهی داره ولی کی گفته بهش میگن وبلاگ؟!!!

پاسخ داده شد 27 Aug 2013 توسط Lovesick (980 امتیاز)
0 رای

جوملا و وردپرس هر دو سیستم مدیریت محتوا هستند و هر دو با زبان برنامه نویسی php نوشته شده اند و هر دو قابلیت راه اندازی سایت یا وبلاگ را دارند. اما به نظر من در این بین به دلیل اینکه وردپرس سرویس wordpress.com (سیستم وبلاگ دهی مبتنی بر وبلاگ نویسی) را راه اندازی کرد این تفکر اشتباه در بین خیلی از کاربران وردپرس و سیستم های مدیریت محتوای دیگر بوجود آمد که وردپرس فقط برای وبلاگ نویسی ساخته شده است. هنوز هم این تفکر اشتباه در بین خیلی از کاربران رواج داره اما وردپرس یک نرم افزار متن باز است و به راحتی می توان با اون سایت های پیچیده ای را راه اندازی کرد برای نمونه سایت خود وردپرس wordpress.org با وردپرس ساخته شده. نمونه های زیادی سایت دیگه هم با وردپرس راه اندازی شدند که یک گوشه از اون ها را می تونید اینجا ببینید.

پاسخ داده شد 25 Aug 2013 توسط سعید (32,140 امتیاز)

پرسشهای مرتبط

...