به سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج خوش آمدید. با ثبت نام در سامانه و طرح پرسش جدید یا پاسخ به سوالات بی پاسخ کار را شروع کنید
سوالات علمی خود را می توانید در نسخه جدید دنوج مطرح نمایید. http://dnoj.ir/questions/
سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج پاسخ پرسش های علمی شما را می داند. شما در این سامانه سوالات علمی خود را در موضوعات مختلف علمی می پرسید, سپس کاربرانی که جواب سوال شما را می دانند در کوتاهترین زمان ممکن به سوال شما جواب می دهند. اینگونه هم شما که سوالی در ذهنتان شکل گرفته است به پاسخ سوال خود می رسید و هم دوستانتان که پاسخ سوالات شما را می دانند دانش خود را محک می زنند و با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند.
سوالات,انتقدات و پیشنهادات خود درباره سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج را در این دسته مطرح کنید.

دیوار نوشته های سعید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید روی این دیوار بنویسید.
سلام آقا سعید.تشکر می کنم از زحماتتون برای تشکیل و اداره سایت.ممکنه یه بخش گفتگوی آنلاین هم اضافه کنید؟
21 Feb 2017 توسط ِD.amir
اقای شعبانی سایتتون چرا ول شده.نه قسمت مقاله ها که زیر نظر خودتونه اپدیت میشه و نه کاربران مشارکتی دارن.اگر خودتون نیستین تا اپدیت کنین به دیگران مقام بدین تا دیگران بتونن این کار ها رو انجام بدن.
8 Jun 2016 توسط badboy
سلام آقای شعبانی میشه به قسمت موضوعات بخش فلسفه رو نیز اضافه کنید.
29 Jun 2015 توسط آرش محمدی بلبان آباد
ببخشید
8 Feb 2014 توسط سیدحسین
با ویرایش قسمت توضیحات سوال مشکلی ندارم ولی با ویرایش عنوان سوال مشکل دارم. چون اگر هر کاربری بخواهد در عنوان سوال جملات اضافی مثل (به سوالم جواب بدید, سوال ویرایش شد, تا فلان وقت نیاز به جواب دارم, زود جواب بدید و ... ) را قرار بده کاربرانی که به دنبال سوال می گردند دچار سردرگمی می شوند و باید وقت بیشتری را صرف کنند تا بفهمند عنوان سوال چی هست. در ضمن من سعی می کنم به کاربران دنوج سخت نگیرم ولی قبول کنید برای اینکه سایت پیشرفت کنه و کاربران هم سریعتر به جواب سوالهاشون برسند باید یک سری نکاتی را رعایت کنیم وگرنه اگر این نکات را رعایت نکنیم دنوج هم میشه مثل خیلی از تالارهای گفتگویی که باید 1 ساعت بگردیی تا مطلبی که می خواهی را پیدا کنی.
6 Feb 2014 توسط سعید
خب در جهت بهبود بود . من چیز غیر مرتبطی اضافه نکرده م
من قسمت توضیح سوال رو ویرایش کرده بودم +اون جمله داخل پرانتس که فک کنم زیاد ازش خوشتون نیومد! شمام زیاد سخت و خشک نگیردن
4 Feb 2014 توسط آرش محمدی بلبان آباد
سلام جناب احمدی به دنوج خوش آمدید
1 Feb 2014 توسط سعید
سلام
31 Jan 2014 توسط محمد مصطفی احمدی
موفق باشی
26 Jan 2014 توسط آرش محمدی بلبان آباد
بله عزیز
امتحانات هم رو به پایان هست دیگه
26 Jan 2014 توسط سعید
...